Claro De Luna Luxury Lodge & Guest House
Het comfortabele Claro De Luna Luxury Lodge & Guest House Pucón is gelegen op 4 km van Museo Mapuche Pucón, wat een uitstekende plek is om cultureel bewustzijn te vergroten.
Marina Canto del Lago ligt op 10 minuten rijden van het hotel en het Plaza de Armas de Pucon bevindt zich op 15 rijminuten verderop. Het Enchanted Forest Pucon ligt ook binnen 2 km van dit hotel. Bij Claro De Luna Luxury Lodge & Guest House Pucón kunt u genieten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de La Poza op 20 rijminuten verderop. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Pucón op 15 minuten rijden.
Bij La Forja kunt u gezonde gerechten proeven, bovendien is het binnen het bereik van de accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Seeking South4 km
- Enchanted Forest Pucon2,2 km
- Laguna Llancalil4,2 km
- La Poza4,2 km
- Mirador El Cristo3,7 km
- Termas Rio Trancura4,1 km
- Ecoparque Travesia4,2 km
- Luchthavens
- Luchthaven Pucón11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Pucón van comfortabele Claro De Luna Luxury Lodge & Guest House?
Pucón luchthaven en comfortabele Claro De Luna Luxury Lodge & Guest House zijn gescheiden door een 5 km afstand. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Claro De Luna Luxury Lodge & Guest House?
Claro De Luna Luxury Lodge & Guest House biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in comfortabele Claro De Luna Luxury Lodge & Guest House?
Comfortabele Claro De Luna Luxury Lodge & Guest House biedt Deluxe Kamer met een King Size Bed, Huis 5 Slaapkamers en Standaard Kamer met Twee Aparte Bedden om eruit te kiezen. - ❓
Welke annuleringsvoorwaarden worden aangeboden in Claro De Luna Luxury Lodge & Guest House?
Claro De Luna Luxury Lodge & Guest House biedt gratis annuleringsvoorwaarden aan. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie.